Innowacje cyfrowe w nowej gospodarce

Opis kursu

Kurs pozwala na zdobycie wiedzy o istocie i znaczeniu innowacji w erze transformacji cyfrowej. Uporządkowana i zweryfikowana wiedza pozwoli na zrozumienie potencjału, znaczenia i wpływu nowych technologii na funkcjonowanie przedsiębiorstw, rynek pracy i edukacji oraz opcje inwestycyjne. Kurs zawiera sekcję poświęconą analizie wpływu transformacji cyfrowej na sposoby tworzenia i rozwoju innowacji oraz samą istotę i rodzaje innowacji.

Dzięki pokazaniu szerokiej perspektywy ekonomicznej oraz technologicznej, bez skupiania się na aspektach stricte technicznych, kurs ma na celu pomóc osobom „nietechnicznym” efektywnie wdrażać i wykorzystywać innowacje oparte na technologiach cyfrowych.

Kurs oparty jest na interaktywnym scenariuszu, wciągającej fabule i wykorzystaniu grywalizacji, tak by zapewnić maksymalne efekty edukacyjne w najkrótszym czasie.

Cel kursu:

Zrozum, w jaki sposób technologie cyfrowe mogą pomóc Tobie i twojej organizacji w optymalnej realizacji celów. Poczuj się pewniej w cyfrowej gospodarce!

Dla kogo?

Czego się nauczysz?

Opinie na temat kursu

Cena - 99 zł.
Kurs będzie dostępny w I kw. 2022 r.

Zapisz się na newsletter już teraz!